AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

Ráj ovoce to je Tunisko - pistácie, datle, mandle , citrusy a hendi

TUNISKO - RÁJ OVOCE S NEOPAKOVATELNOU BARVOU VÚNÍ A CHUTÍ

 

Sušené plody a čerstvé ovoce z Tuniska, zalitého sluncem, z jižní oblasti pouště, kde farmáři pěstují palmy s datlemi, pistácie a mandle jsou díky tamnějšímu podnebí považovány ve světě za jedny z nejkvalitnějších. Z pistácií pak v Tunisku vyrábějí delikatesní pistáciové dezerty z Pattiserie, které mají klasické zelenožluté pistácie a chutnají jako čerstvé.

 

 

Tunisko má také tradici v pěstování mandarinek, melounů, pomerančů, jejichž chuť a sladkost je s evropským ovocem nesrovnatelná. Také granátová jablka a citrony mají krásnou žlutou a oranžočervenou barvu a jejich chuť je nesrovnatelná s jiným ovocem v supermarketech. 

 

Mezi speciální druhy ovoce v Tunisku pak patří HENDI tzv "Fíky z Opuncií" - v Tunisku nazývána královna všech ovocí. Je to plod kaktusu který v létě vozí farmáři do měst a prodávají čerstvé oloupané na ulicích. Toto ovoce HENDI je tak chutné a sladké a bohaté na vitamíny, že Tunisané věří že konzumací tohoto ovoce se lidé uzdravují.

 

 

 Vyzkoušejte sušené ovoce v našem obchodě AFROFRUITS.

Zpět do obchodu