AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

Ořechy a oříšky na buchty a koláče, k vínu, do salátů i jako zdroje proteinu

Naše ořechy a oříšky z Afriky - AFROFRUITS 

 

Ořechy a oříšky mají nepřeberné možnosti užití v našich domácnostech. Kdo by nechtěl kombinovat pistácie ke skleničce bíleho vína, jíst kešu ořechy pro zdraví, sypat mandle do koláčů a buchet či míchat datle do ovocných salátů s jahodami?

 

Ořechy Pistácie - Naše pistácie rostou na bilogických farmách na Jihu Tuniska v oblasti Gafsa. Bez hnojiv a chemikálií ve volné přírodě v ideálních podmínkách, kde teploty a vlhkost dávají pistáciovým stromům krásnou barvu vůni a výsledný produkt - pisácie se při samovolném sušení na slunci otvírá pomalu a přirozeně. Tyto Pistácie sušené na slunci jsou organické a BIO pistácie jejichž chuť je nezaměnitelná. V Tunisku z nich vyrábí dezerty PISTACHIO a dávají je snad ke všem sladkostem. V místních Patiseriích vidíte zelenou barvu pistácií na většině sladkostí a pokud ochutnáte čerstvé pistácie budete překvapeni jak delikátní jsou tyto dezerty s celými kusy pistácií.

Plody Datle - Datle v našem obchodě pochází z oblasti Tozeur v Tunisku. Tato pouštní provincie s hektary palmových stromů je obrovským zdrojem datlí světla které jsou v Tunisku nazývány Deglet Nour protože jsou téměř průhledné proti slunci. Jejich chuť je opravdu skvělá ať už je konzumujete jen tak, nebo s kysanou smetanou, což je při Ramadánu v Tunisku předkrm každý den k hlavnímu jídlu. Tunisané věří že 2-3 datle na lačný žaludek denně s kysanou smetanou jsou elixírem pro Vaše zdraví.

Oříšky Mandle - Mandle, kdo by neznal mandle. Mandlové koláče, Mandlové tyčinky, Almond zmrzliny.... Mandle z našich farem jsou přírodní organické mandle. Jejich zelená barva a žlutá barva po vyloupnutí dávají pocit že mandle jsou zkrátka zdravé oříšky pro každé použití. Mandle se pak suší na slunci a putují k Vám na stůl se zachováním všech důležitých vitamínů a minerálů. Mandle které Vám dodáváme jsou v Tunisku vyhlášené a jejich kvalita je ve srovnání s otatními zeměmi na vrcholu.

 

Objevte ořechy a oříšky z Tuniska v našem obchodě AFROFRUITS.

 

 

 

Zpět do obchodu