AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

LR Woman Phyto Activ a menopauza

WOMAN PHYTO ACTIV na menopauzu

Ten, kdo řeší: - problémy přechodu (nehormonální řešení) - nepravidelnou menstruaci - velmi silné krvácení - bolestivou menstruaci - osteoporózu - zatížení gynekologickými nádory - také muži, kde hrozí nádor prostaty či varlat.

 

Tito lidé musí vyrovnat hladinu estrogenů. Pokud na to nestačí tělo, běžná medicína používá hormony (estrogeny), které mají mnoho vedlejších účinků.

Přírodní varianta - Existují rostliny, které mají účinné látky, které jsou velmi podobné lidským estrogenům. Jsou to tzv. izoflavony, které najdete napr. v soji, pološtičníku nebo v klinicky TOP formě v ČERVENÉM JETELI.

 

Woman Phyto Activ s červeným jetelem (kůra 3 měsíce) je unikátní produkt, který obsahuje obrovské nadstandardní množství tzv. phytoestrogenů, což je přírodní varianta, která nahrazuje problém s estrogeny.

Zázračná složka je zde červený jetel. Další složky těchto phytoestrogenů jsou např. sojové boby v bio kvalitě, ale klinické studie ukazují, že z daleka není takový účinek jako u červeného jetele. - náhrada hormonální léčby v klimakteriu.

 

Přírodní cestou řeší projevy přechodu (návaly, řídnutí kostí, výkyvy nálad, špatný spánek, kardiovaskulární onemocnění). Navíc je produkt obohacen o vit. D, což má významný vliv na řídnutí kostí a prevenci srdečních problémů.

 

Produkt je v BIO kvalitě a jeho zdroj pochází z alpských hor. Je silnou prevencí rakoviny ženských, ale i mužských pohlavních orgánů. Dále řeší kardiovaskulární onemocnění, nervová onemocnění a mnoho dalšího.

 

JAK ZVLÁDNOUT MENOPAUZU??

 

LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle

 

 

 Snížení produkce pohlavních hormonů má za následek množství typických projevů,které mohou negativně ovlivnit kvalitu života ženy. Jejich spektrum a intenzita jsou u každé však individuální. ,,Kromě typických návalů horka, nočního pocení, poruch spánku a deprese jsou s menopauzou úzce spojeny i závažnější medicínské komplikace, jako je osteoporóza, vysoký krevní tlak a zvýšení hladin krevních tuků, čímž se zvyšuje riziko srdečně- cévních onemocnění.

 

Pro snížení projevů spojených s menopauzou často lékaři doporučují užívání substituční hormonální léčby, která ale může mít při dlouhodobém užívání nežádoucí účinky ( vznik trombóz, zvýšení rizika rakoviny prsu a mozkové příhody) a není vhodná pro každou ženu. Právě z těchto důvodů stále více žen sahá po přírodních alternativách estrogenu. tzv. fytoestrogenech, nesteroidních látkách přírodního původu s účinkem podobným estrogenu, " vysvětluje MUDr. Tomáš Kampe.

 

,,K maximální podpoře v období menopauzy a klimaktéria mohu všem ženám doporučit vysoce kvalitní a účinné LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle s vysokým obsahem izoflavonů z červeného jetele v kombinaci s vitamínem D.

 

Jetel je ve farmakologickém průmyslu využíván především pro vysoký obsah izoflavonů k léčbě menopauzálních symptomů,při premenstruačních potížích,jako je bolest prsů,při benigní hyperplazii prostaty, ale i při osteoporóze, vysoké hladině cholesterolu nebo cukrovce. Má antioxidační a protizánětlivé účinky, neobsahuje laktózu, lepek a je vhodný k dlouhodobému užívání," říká MUDr. Tomáš Kampe s tím, že vzhledem k množství nežádoucích účinků klasické hormonální terapie jsou fytoestrogeny vyhledávaným řešením pro redukci klimakterických obtíží.

 

Dlouhodobý výzkum navíc potvrzuje jejich příznivé účinky nejen na menopauzální symptomy, ale také na veškerá onemocnění spojené s tímto životním obdobím ženy.

Je často požadován i muži, kteří mají problémy s prostatou.

 

V kombinaci s Aloe Vera Sivera (muži i ženy) jsou to zázračná “uzdravení”.

 

ZKUŠENOSTI KLIENTEK - úleva od příznaků menopauzy už po prvním balení

Zpět do obchodu