AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

LR Vita Active vitaminy

Vitamíny jsou nezbytné pro udržení hladkého chodu našeho těla. Když někdo chybí, rodina trpí. Přestože se snažíme jíst vyváženě, schopnost našeho těla vstřebávat živiny z potravy není vždy dokonalá. Bez ohledu na kvalitu jídla, které jíme, naše tělo nemusí být schopno plně těžit z živin.Jsme naštvaní na náš imunitní systém, trávení a nervový systém, protože nefungují tak, jak by měly. Co mohu udělat, abych se z této situace dostal? Zdravá strava a životní styl mohou pomoci zlepšit zdraví člověka. Pomáhá vyrovnat zátěž hektické doby, městského znečištění a stravy, která nemusí být vyvážená.Může být užitečné začít na změně pracovat postupně, aby byl proces jednodušší.

 

Abychom vám pomohli žít život plný radosti a naplnění, nabízíme LR Vita Active, který poskytuje doplňkové vitamíny a minerály. Obsahuje 21 druhů ovocných a zeleninových koncentrátů z chutného ovoce (např. třešně, bezinky, švestky, ostružiny, meruňky, šípky, citrony... Vitamíny B pomáhají udržovat naši pokožku v nejlepším vzhledu a také poskytují základní živiny pro celkové zdraví. Podporují správnou funkci mazových žláz, což ocení majitelky mastné pleti. Pomáhají redukovat výskyt pigmentových skvrn a zlepšují celkový tón pleti, díky čemuž vypadá krásně.Vaše pokožka tak dostane živiny, které potřebuje, aby správně fungovala a byla zdravá.

 

Vitamin B5 je důležitý při metabolismu tuků, sacharidů a bílkovin. B12 pomáhá obnovit hormonální rovnováhu těla, zatímco B7 přispívá k regeneraci, vezmeme-li v úvahu účinky alespoň některých z nich. Při péči o vyrovnanou pleť nesmíme zapomenout na tzv. Éčko. Nejčastějším zdrojem omega-3 mastných kyselin jsou mořské plody, semínka nebo tofu. V létě lidé potřebují více vitamínu E, protože je pomáhá chránit před negativními vlivy slunce. Tento přípravek zlepšuje stav pokožky a činí ji jemnější a pevnější.Snižuje také viditelnost kruhů pod očima, které mohou být zdrojem nepohodlí a často je těžké se jich zbavit. Odstraňuje také toxiny.

 

Vitamin D pomáhá hydratovat pokožku a potlačovat množení buněk v mazových žlázách. Díky tomu tento přípravek zabraňuje jejich zvětšování a snižuje tvorbu kožního mazu. Krásná pleť je ukazatelem celkového zdraví člověka, proto začněte používat LR Vita Active a uvidíte, co pro vás může udělat.

 

LR Vita Active. Obsahuje 21 druhů ovocných a zeleninových koncentrátů z lahodného ovoce (např. třešně, bezinky, švestky, ostružiny, meruňky, šípky, citrony...) a zeleninou (rajčata, mrkev) a pouze 100 % denní dávky různých vitamínů: E, B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselina pantotenová), B6, B7 (biotin), B9 (kyselý list), B12 a 200 % denní dávky vitamínu D.

 

Pojďme se podívat na jejich vliv na naše zdraví!

Zpět do obchodu