Kontaktujte nás: 773 734 884, info@lrzdravi.cz, objednavky@lrzdravi.cz

LR Vita Active vitaminy

Vitamíny jsou nezbytné pro udržení hladkého chodu našeho těla. Když někdo chybí, rodina trpí. Přestože se snažíme jíst vyváženě, schopnost našeho těla vstřebávat živiny z potravy není vždy dokonalá. Bez ohledu na kvalitu jídla, které jíme, naše tělo nemusí být schopno plně těžit z živin.Jsme naštvaní na náš imunitní systém, trávení a nervový systém, protože nefungují tak, jak by měly. Co mohu udělat, abych se z této situace dostal? Zdravá strava a životní styl mohou pomoci zlepšit zdraví člověka. Pomáhá vyrovnat zátěž hektické doby, městského znečištění a stravy, která nemusí být vyvážená.Může být užitečné začít na změně pracovat postupně, aby byl proces jednodušší.

 

Abychom vám pomohli žít život plný radosti a naplnění, nabízíme LR Vita Active, který poskytuje doplňkové vitamíny a minerály. Obsahuje 21 druhů ovocných a zeleninových koncentrátů z chutného ovoce (např. třešně, bezinky, švestky, ostružiny, meruňky, šípky, citrony... Vitamíny B pomáhají udržovat naši pokožku v nejlepším vzhledu a také poskytují základní živiny pro celkové zdraví. Podporují správnou funkci mazových žláz, což ocení majitelky mastné pleti. Pomáhají redukovat výskyt pigmentových skvrn a zlepšují celkový tón pleti, díky čemuž vypadá krásně.Vaše pokožka tak dostane živiny, které potřebuje, aby správně fungovala a byla zdravá.

 

Vitamin B5 je důležitý při metabolismu tuků, sacharidů a bílkovin. B12 pomáhá obnovit hormonální rovnováhu těla, zatímco B7 přispívá k regeneraci, vezmeme-li v úvahu účinky alespoň některých z nich. Při péči o vyrovnanou pleť nesmíme zapomenout na tzv. Éčko. Nejčastějším zdrojem omega-3 mastných kyselin jsou mořské plody, semínka nebo tofu. V létě lidé potřebují více vitamínu E, protože je pomáhá chránit před negativními vlivy slunce. Tento přípravek zlepšuje stav pokožky a činí ji jemnější a pevnější.Snižuje také viditelnost kruhů pod očima, které mohou být zdrojem nepohodlí a často je těžké se jich zbavit. Odstraňuje také toxiny.

 

Vitamin D pomáhá hydratovat pokožku a potlačovat množení buněk v mazových žlázách. Díky tomu tento přípravek zabraňuje jejich zvětšování a snižuje tvorbu kožního mazu. Krásná pleť je ukazatelem celkového zdraví člověka, proto začněte používat LR Vita Active a uvidíte, co pro vás může udělat.

 

LR Vita Active. Obsahuje 21 druhů ovocných a zeleninových koncentrátů z lahodného ovoce (např. třešně, bezinky, švestky, ostružiny, meruňky, šípky, citrony...) a zeleninou (rajčata, mrkev) a pouze 100 % denní dávky různých vitamínů: E, B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselina pantotenová), B6, B7 (biotin), B9 (kyselý list), B12 a 200 % denní dávky vitamínu D.

 

Pojďme se podívat na jejich vliv na naše zdraví!