AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

LR produkty detoxikuji organismus

LR poradna zdravi s doktory 

 Jak začne svítit sluníčko, člověk má víc a víc chuti a energie něco udělat pro zdraví, aby se začal cítit líp, zbavil přebytečných kileček, začal mít víc energie. Vždy na začátku je moc důležité odkyselení a když to jde tak i detox organismu. Většinou tím odkyselenim a zbarvením se aspoň z části kyselých, škodlivých a usazených látek, začne líp fungovat metabolismus a látková výměna.

Problém je, že většinou je zpomalený metabolismus, tělo je už velmi vyčerpané, je hodně tukové tkáně, málo svalové hmoty a tak se snažit jíst správně mnohdy nestačí a člověk na to nemá patřičnou energii. A tak je velmi výhodné odkyselení a pročištění dopomoci. K tomu jsou dva úžasné produkty LR aloe vera gel a LR probalance.

Produkty LR jsou hodně zaměřené na civilizační choroby a v dnešní době jich je opravdu požehnaně. Zdraví je největší LR oblast sortimentu. Je hodně lidí, kteří se naučili užívat doplňky stravy, Němci mají řadu certifikátu kvality, u nich je trend i v důchodu být fit, takže velké zaměření je na to, aby se člověk cítil dobře. Máme k dispozici lékaře na infolince nebo mailu, na to lidi slyší, že nejsme žádní šarlatáni a můžeme s nimi konzultovat, poradit se, co pro daný zdravotní problém je nejvýhodnější, treba vzhledem k lékům, co dotyčný bere.

Kdo by měl zájem, může se na ně obrátit. Buď jim ve vyhrazený čas během týdne zavolat a nebo jde napsat dotaz mailem, kde zase je výhoda, že se dá poslat i lékařská zpráva, což samozřejmě pro doktory je zásadní aby věděli, co přesně má člověk za hodnoty.

 

Tell 731 523 081

Info@lrzdravi.cz

 

U nás je možnost zdarma získat LR slevovou kartičku a mít za nejlepší ceny produkty a zároveň využívat pomoci doktorů, kteří hodně daji na přírodu, bylinky, očistné kůry a zároveň pro nás pořádají inspirující on line lékařské webináře, pokaždé na jine zdravotní téma

Zpět do obchodu