AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

Kyseliny a zasady pro balanci pH

Kyseliny a zasady

 

Zásady neutralizují kyseliny.

Například toxické kyseliny vznikají při trávení (kyselina sírová a kyselina fosforečná), které se přemění v netoxické soli, když se sloučí se zasaditými elekrolyty.

Tyto netoxické soli jsou potom vyloučeny ledvinami. Tato neutralizace je životně důležitá, neboť zmíněné kyseliny působí na naše tkáně velice toxicky a škodlivě.

Rovnováha pH v těle = rovnováha zásad a kyselin. Je nezbytně nutná, přičemž ideální poměr je 80 procent zásad a 20 procent kyselin.

.Jsme li následkem nesprávné stravy a životního stylu překyselení, vytvoříme v těle silně aniontové prostředí které má za následek ZÁNĚTY A TVORBU KAMENŮ.

 

Abychom zjednali nápravu musíme alkalizovat. Tím se rozštěpí a rozpustí usazeniny vápníku, celulitida a lipidové kameny. Tyto kameny se mohou tvořit kdekoli v těle, zejména v játrech, žlučníku a ledvinách V tom vám může velmi pomoci doplnek stravy LR PROBALANCE, směs alkalických zasaditých minerálů.

 

 Nyni LR PRo Balance za super cenu 690 Kc.

Zpět do obchodu