AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

Jak zhubneme a nezhubneme s dietami

Pro hubnuti ne dietu

 

Pokud se rozhodnete držet dietu, buďte připraveni být trpěliví a odhodlaní, protože dieta může vyžadovat určitý čas, než bude fungovat. Chceme zhubnout, cítit se dobře a nehladovět, tak pojďme přijít na to, co je pro naše tělo dobré.

Pamatujte, že dočasné diety mají dočasný účinek. Změna jídelníčku znamená změnu životního stylu – jednorázové řešení tohoto problému neexistuje. Pseudodiety mají vždy jojo efekt. Měla by se snažit hubnout postupně, aby se vyhnula přílišnému tlaku na své tělo.

 

Dokážete si představit, jak svému tělu uškodíte, když za týden zhubnete 4 kilogramy, jak slibují některé pochybné diety? Hubnutí není snadný proces. Ke zlepšení zdraví je nutné změnit své stravovací návyky. Někteří z nás jsou ale natolik zkušení, že to nejde změnit ze dne na den. Pro úspěch je nezbytná motivace a vůle.

Hlad není dieta. Uvědomte si, že zdravé hubnutí a sebevědomí jsou závislé na zdravém životním stylu.Pokud nebudete jíst zeleninu, nakonec svému tělu více ublížíte, než pomůžete. Jisté je, že nakonec budete muset přestat jíst – a to je příležitost, na kterou se jojo efekt těší. Nevěřte žádným trikům na hubnutí, které nejsou renomované. Raději se při hubnutí řiďte přirozenými instinkty a návyky vlastního těla.

 

LR Figuactiv 28days Body Mission poskytuje jedno z řešení LR LIFETAKT, které vám poskytne výživu, kterou potřebujete, a zároveň vám umožní vybrat si příchuť vašich nápojů a polévky podle vašeho výběru. Součástí baru jsou také lahodné bary ideální pro cestování.

 

Pokud hubnete sportem, bude vás zajímat, jak může Colostrum podpořit vaše hubnutí.

 

 

Zpět do obchodu