AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

Jak na artrozu s LR Aloe Freedom?

MUDr. Milan Čarvaš

Artróza a Aloe LR

Artroza patři mezi degenerativni onemocněni kloubů a je nejčastějši kloubni chorobou. Dochazi při ni k postiženi a postupně až ke ztratě chrupavky kloubni a současně k novotvorbě kosti a vzniku osteofytů /vyrůstků kosti/.

Přičinami jsou civilizačni choroby, na nichž se vyrazně podili životni styl: bohata a tučna strava souvisejici se vznikem obezity, nedostatek kvalitniho pohybu, nebo jednostranne přetěžovani. Svoji roli hraji take dědičnost, urazy či cukrovka. Tyto přičiny se často vzajemně kombinuji.

Projevy artrozy: typicka je bolestivost kloubu při zvyšene zatěži, pohybova ztuhlost (napřiklad ranni, připadně po delši nehybnosti), otok kloubu s vypotkem, někdy i zanětem, omezeni funkce v pohybu, připadně take deformace kloubu, citlivost na chlad a změny počasi.

 

Podpora terapie produkty LR: podavame LR Aloe Vera Freedom , ktera je vedle vitaminu C bohata na chondroprotektivni latky jako chondroitin sulfat, glukosamin sulfat a zvlaště hydrolyzovany kolagen a kolagenni peptidy.

Lečbu můžeme podpořit take produktem Probalance. Je vhodny při latentni acidoze, kterou lze z moči zjistit pH proužky. Davkovani Probalance se odviji přimo od hodnot ph.

 

V připadě zanětu je dobre podpořit lečbu produktem Colostrum Compact 2 x 2 tobolky.

Podpora lečby, respektive předchazeni onemocněni artrozy pomoci Aloe Freedom, je u lidi, kteři maji k artroze dispozice, velmi potřebna již v mladi. Tomuto onemocněni mohou v dětstvi předchazet luxace kloubů (např. kyčle). Varovnym signalem jsou i předkove, kteři prodělali těžke artrozy (předpoklad genetickeho zatiženi). Sklony k artroze mohou mit tež těžce pracujici lide či sportovci.

Prevence onemocněni by měla odstartovat již při prvnich přiznacich. Už ve 2. stoleti před Kristem totiž bylo napsano: „Lekař, ktery leči nemoc pote, co vypukla, je průměrny lekař. Lekař, ktery leči nemoc, než vypukne, je lekař vynikajici.“

Zpět do obchodu