AKCE 2+1 ZDARMA na ČAJE - zadejte slevový kód ZIMA2022 do poznámky. Kontaktujte nás: 773 734 883, info@lrzdravi.cz BIO SUPERPOTRAVINY NATURALIS a BIO KOSMETIKA SEMANTE od NATURALIS

Co delat nez zacnete hubnuti?

PROČ ODKYSELOVAT ORGANISMUS PŘED SNIŽOVÁNÍM VÁHY?

Tukové buňky na sebe často vážou škodliviny, takže tukové polštáře se velmi rychle stávají skládkou nebezpečného odpadu. Tyto zásobárny odpadních látek jsou obzvlášť nebezpečné při redukční dietě, neboť tehdy se znovu aktivizuje velké množství již zneutralizovaných kyselin, které se rychle dostávají do krevního oběhu.

Proto by jste měli ještě před plánovanou dietou tělo důkladně odkyselit. Prvním krokem jak začít odbourávat nadvahu je proto vždy důkladné odkyselení.

 

S odkyselením proto může velmi pomoci doplněk stravy LR PROBALANCE

 

Po X letech, většinou několika desítek let, kdy tělo trpí překyselením, již nestačí přejít na zásadité potraviny, jako je ovoce, zelenina a brambory. Člověk potřebuje po delší čas speciální výživu, která by především doplnila zásadité minerální látky v těle. Proto je vhodné zařadit do stravy i zásadité potravinové doplňky, aby měl organismus k dispozici dostatečné množství zásad, které by uvolněné kyseliny neutralizovaly.

Zpět do obchodu